PlaylistAI: Yapay Zeka ile Özel Müzik Listeleri Oluşturun
  1. Anasayfa
  2. Müzik Haberleri

PlaylistAI: Yapay Zeka ile Özel Müzik Listeleri Oluşturun

PlaylistAI, yapay zeka teknolojisi kullanarak kullanıcıların kendi özel müzik listelerini oluşturmalarına olanak tanıyan bir uygulamadır. Spotify ve Apple Music ile uyumludur. Özel çalma listeleri oluşturmak için aradığınız müzik türünü belirtmeniz yeterlidir.

Müzik dinlemek, insanlar için neredeyse bir ihtiyaç haline geldi. Ancak, müzik akışı uygulamalarından sıkılan kullanıcılar için kendilerine özel bir müzik listesi oluşturmak zordur. PlaylistAI, bu sorunu çözmek için yapay zeka teknolojisi kullanarak kullanıcıların kendi özel müzik listenizi oluşturmalarına yardımcı olan bir uygulama.

PlaylistAI, Spotify ve Apple Music ile uyumlu çalışıyor ve kullanıcılar aradıkları müzik türünü belirterek özel çalma listeleri oluşturabiliyor. Uygulama, müzik festivali posterleri, TikTok videoları, arama terimleri gibi farklı kaynaklardan şarkıları tespit ederek çalma listeleri oluşturabiliyor. Örneğin, bir müzik festivali posterini taratıp, posterde yer alan tüm sanatçıları belirleyebilir ve sizin için çarpıcı çalma listeleri oluşturabilir. Aynı şekilde, bir TikTok videosunda birden fazla şarkı varsa, PlaylistAI bu şarkıları tespit edip size özel bir çalma listesi oluşturabiliyor.

PlaylistAI aynı zamanda arama terimlerinden çalma listeleri oluşturma ve Spotify tarihçesine bakarak liste çıkarma gibi seçenekler de sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, müzik ufkunu genişletmek için ilginç yollar bulabiliyor. Ücretsiz olarak sadece üç çalma listesi oluşturma imkânı var. Bundan sonrası için ayda 2,99 dolar ödemek gerekiyor.

Sonuç olarak, PlaylistAI yapay zeka teknolojisi kullanarak kullanıcıların kendi özel müzik listenizi oluşturmalarına yardımcı olan bir uygulama. Müzik festivali posterlerinden, TikTok videolarından ve arama terimlerinden çalma listeleri oluşturma gibi ilginç yollar sunuyor ve Spotify ve Apple Music ile uyumlu çalışıyor. Bu sayede kullanıcılar, müzik ufkunu genişletmek için ilginç yollar bulabiliyor ve sürekli aynı şarkıları dinlemekten sıkılan kullanıcılar için ideal bir seçenek. PlaylistAI, kullanıcıların müzik dinleme deneyimlerini zenginleştirmek için çeşitli kaynaklardan şarkıları tespit edebilme özelliğine sahip ve bu sayede kullanıcılar, daha önce dinlemediği şarkıları keşfedebiliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir