1. Anasayfa
  2. Müzik Etkinlikleri

Piyano virtüözü Richard Clayderman Türkiye'de

Piyano virtüözü Richard Clayderman, Türkiye'de hayranlarıyla buluşacak. Orkestra eşliğinde gerçekleşecek konser, Maslak Tim Show Center'da gerçekleştirilecek.

Piyano virtüözü Richard Clayderman Türkiye’de
Richard Clayderman

Müzikseverler için büyük bir haber! Piyano virtüözü Richard Clayderman, Türkiye’de hayranları ile buluşacak. Orkestra eşliğinde gerçekleşecek konser, Maslak Tim Show Center’da gerçekleştirilecek.

Henüz 6 yaşındayken dedesi tarafından O’na hediye edilen eski bir piyano ile anadili olan Fransızca’dan daha kolaylıkla notaları okumaya ve piyano çalmaya başlayan, Londra Royal Filarmoni Orkestrası, Tokyo Senfoni Orkestrası, Pekin Senfoni Orkestrası ve Şangay Filarmoni Orkestrası gibi prestijli orkestralar ile unutulmaz performanslara imza atan, şov dünyasında en çok konser vermiş müzisyenlerin arasında olan Clayderman, 80’ler ve 90’larda birçok çocuğun piyano çalması için de ilham kaynağı oldu. Görkemli kariyeri boyunca 80 milyondan fazla albüm satan, 70 platin, 270 altın albüme ve 2 binden fazla konsere imza atan Clayderman, Türkiye’de hayranları ile buluşmak için geri sayım başladı.

Etkinlik,  Maslak Tim Show Center ‘da  5 Mart 2023 ‘de gerçekleşecek. Konser, orkestra eşliğinde gerçekleştirilecek ve Clayderman’ın en sevilen parçalarının yanı sıra, yeni parçalarını da icra edecek. Müzikseverler için unutulmaz bir deneyim olacak olan konser için biletler hızlıca satılıyor, sakın kaçırmayın!

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir