1. Anasayfa
  2. Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası


Bu gizlilik politikası, Muzikgunlugu.com tarafından topladığınız kişisel verilerin nasıl işleneceğini açıklar. Bu politika, 6 Ocak 2023 tarihinden itibaren geçerlidir.

Kişisel verileriniz

Muzikgunlugu.com, ziyaretçilerinin güvenliğini önemli ölçüde önemsediğinden, sadece gerektiğinde topladığımız kişisel verileri işler. Bu veriler, üyelik oluşturmak, ürünler satın almak veya bizimle iletişim kurmak için gereklidir.

Muzikgunlugu.com, aşağıdaki verileri toplar:

  • İsim
  • E-posta adresi
  • (eğer herhangi bir durumdan ötürü verilmişse) Telefon numarası
  • (eğer herhangi bir durumdan ötürü verilmişse) Adres

Bu veriler, üyelik oluşturmak veya bizimle iletişim kurmak için gereklidir.

Bu verileri nasıl kullanırız

Muzikgunlugu.com, topladığımız kişisel verileri aşağıdaki amaçlar için kullanır:

  • Üyelik oluşturmak
  • Bizimle iletişim kurmak

Muzikgunlugu.com olarak, topladığımız kişisel veriler, üyelik oluşturmak veya bizimle iletişim kurmak için gereklidir.

Muzikgunlugu.com, toplanılan kişisel verileri üçüncü taraflarla paylaşmayacaktır. Ancak, yasal bir mecburiyet olması durumunda veya verilerin güvenliğini koruma amacıyla, bu verileri üçüncü taraflara açıklayabiliriz.

Muzikgunlugu.com, ziyaretçilerinin güvenliğini önemli ölçüde önemsediğinden, topladığımız verileri güvenli bir şekilde saklarız. Verilere, sadece site yöneticileri erişilebilir.

Verilerinizi nasıl koruruz?

Muzikgunlugu.com olarak topladığımız verileri güvenli bir şekilde saklar ve bu verileri koruma amacıyla güvenlik önlemleri alırız.

Verilerinizi nasıl günceller veya silersiniz?

Muzikgunlugu.com, ziyaretçilerinin verilerini güncelleme veya silme hakkına sahiptir. Ziyaretçilerimizin verilerini güncelleme veya silme talebinde bulunmaları durumunda, “hesabım” kısmında yer alan menüden silebilmektedir. Herhangi tasarımsal bir değişiklikte bu menüye ulaşılamıyorsa, yöneticiler talepleri yerine getirmektedir.

Verilerinizi nasıl güncelleştirileceği veya silineceği hakkında daha fazla bilgi için, lütfen admin@muzikgunlugu.com adresine mail atınız.

Verilerinizi nasıl kullanmayı reddedebilirsiniz?

Muzikgunlugu.com, ziyaretçilerinin verilerinin nasıl kullanılacağını açıkça belirtir. Ziyaretçilerimiz, verilerinin nasıl kullanılacağını reddetme hakkına sahiptir.

Verilerinizin nasıl kullanılmasını reddetmek isterseniz, lütfen admin@muzikgunlugu.com adresine mail atınız.

Gizlilik politikamızın değiştirilme hakkı

Muzikgunlugu.com, gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkına sahiptir. Bu nedenle, lütfen bu sayfayı sık sık ziyaret edin ve gizlilik politikamızın en güncel versiyonunu okuyun.

Eğer gizlilik politikamız hakkında sorularınız varsa, lütfen admin@muzikgunlugu.com adresine mail atınız.