Getir Kuryesi Piyano Çalarken Gündemde: “Destek Olacağız”
  1. Anasayfa
  2. Müzik Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Getir Kuryesi Piyano Çalarken Gündemde: "Destek Olacağız"

Getir firmasının kuryesi, Wolfgang Amadeus Mozart'ın Türk Marşı'nı piyanoda çaldı ve kurucu Nazım Salur, onun yeteneğine destek olacaklarını açıkladı.

 

Getir Kuryesi, Wolfgang Amadeus Mozart‘ın Türk Marşı‘nı piyanoda “kusursuz” bir şekilde çaldı ve o anlar sosyal medyada paylaşıldı. Kuryenin piyano performansı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Özellikle Getir firmasının kurucusu Nazım Salur, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Arkadaşımızın bu yeteneğine tanık olduk ve gerçekten etkilendik. Hiç ders almadan kendisi öğrenmiş, böyle bir yeteneğe sahip bir arkadaşımızın mutlaka desteklenmesi gerektiğine inandık. Yarın şirkete davet edeceğiz ve ona nasıl destek olacağımızı konuşacağız” dedi.

 

Nazım Salur’un bu açıklaması ile birlikte Getir firmasının kuryesinin piyano çaldığı anlar sosyal medyada binlerce kez izlendi ve duyuldu.

Bu olayın Getir firmasının kuryesine nasıl bir gelecek sunacağı, zaman içerisinde ortaya çıkacak ama kesin olan şey ise, yaptığı piyano performansının, onun hayatını değiştireceğidir.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir