Getir kuryesi Can İncir, ünlü piyanist Gülsin Onay’ın sahnesine konuk oldu.
  1. Anasayfa
  2. Müzik Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Getir kuryesi Can İncir, ünlü piyanist Gülsin Onay'ın sahnesine konuk oldu.

Sosyal medyada son dönemde kendinden bahsettiren piyanist Getir kuryesi Can İncir, Gülsin Onay ile konser öncesinde sahnede bir araya geldi.

Sosyal medyada son dönemde kendinden bahsettiren piyanist Getir kuryesi Can İncir, Gülsin Onay ile konser öncesinde sahnede bir araya geldi.

19 yaşındaki üniversite öğrencisi Muharrem Can İncir götürdüğü sipariş sonrası sergilediği piyano performansı ile Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

thumbnail
Önerilen Yazı
Getir Kuryesi Piyano Çalarken Gündemde: “Destek Olacağız”

Görüntünün yayılmasının ardından dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay’ın da dikkatini çeken Muharrem Can İncir bu kez sahnede Gülsin Onay‘ın daveti üzerine ‘River Flows in You‘ parçasını sergiledi.

Gülsin Onay genç yetenek için  “Sevgili Can İncir davetim üzerine konserime geldi ve öncesinde biraz çalıştık, yarın da devam edeceğiz. Çok mutlu oldum, başarılar diliyorum yetenekli ve hevesli gencimize” ifadelerini kullandı.

İzleyicilerden büyük beğeni toplayan Muharrem Can İncir “Gülsin hanım sağ olsun sahneye çıkardı, piyano çaldırdı. Diğer yetenekli arkadaşlarımıza da çaldırdı, onlar da gerçekten çok güzel piyano çalıyor. Piyanoya Deniz Can adlı bir arkadaşım sayesinde başladım. Org almamı önerdi. Org aldım, orgla beraber hiçbir eğitim almadan, nota bilgisi olmadan kendimi bu raddeye taşıdım” dedi.

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir